Etkinlikler

Haydar Ocakbaşı olarak, misafirlerimize her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Tabii ki önceliğimiz damak zevkinize uygun, en iyi etlerden ve soslardan oluşan, en iyi baharatların ve sebzelerin kullanıldığı kebapları, mezeleri, salataları sunmak. Bunun yanı sıra güler yüzlü ve temiz hizmet de kalite standartlarımızın başında gelmektedir. Misafirlerimizin evinde gibi hissetmesini sağlamak, en iyi hizmeti vererek tekrar gönül rahatlığıyla gelmelerini sağlamak en büyük önceliğimizdir.

Bu sebeple, misafirlerimizin özel günlerine, toplantılarına ve iş yemeklerine özel çözümler ve programlar yapmaktayız. Yemeklerimizin lezzetine varan ve vazgeçemeyen değerli konuklarımıza özel program ve planlarında da elik etmek, ev sahipliği yapmak ve kendilerini de ev sahibi gibi hissetmelerini sağlamak en büyük arzumuzdur. Size özel menüler hazırlayarak, birbirinden lezzetli kebaplarımızın hepsinin tadına varmanızı amaçlıyoruz. Ayrıca nezih ve sakin bir ortam sunarak, sizin de misafirlerinizi en iyi şekilde ağrlamanızı amaçlamaktayız. Bu bakımdan, Haydar Ocakbaşı’nda çok farklı organizasyonlara yer veriyoruz.

Doğum gününden yıl dönümlerine, iş yemeklerinden arkadaş toplantılarına kadar birçok farklı organizasyona ev sahipliği yapan Haydar Ocakbaşı, ocakbaşı kültürünü de başka bir boyuta taşımayı amaçlamış, geleneksel ile çağdaşeğlence tarzlarını birleştirmiştir. Geçtiğimiz günlerde Haydar Ocakbaşı ailesi olarak 20 kişilik bir doğum günü organizasyonua ev sahipliği yapmanın, Adana kebaptan doğum günü pastası yaratmanın tadına vardık. Bu eğlenceli ve şen şakrak doğum günü grububa da ayrıca teşekkür ediyoruz.

ho2-slider-2

Yine geçtiğimiz günlerde, özel bir eğlence düzenlemek isteyen casinouzmanı724.com ekibini özel bir kebap-pide menüsü ve geleneksel tatlılardan oluşan bir lezzet şöleniyle ağırlamaktan onur duyduk. Gerek iş toplantıları için, gerekse kutlamalar ve akşam yemekleri için bizi tercih eden bu dinamik ekibe, neşemize neşe kattıkları için ayrıca teşekkür ederiz.

Yerli ve yabancı turistlere sunum yapmaktan her zaman keyif alan bir aile olarak, Turist Fix Menü seçeneğimiz ile çok geniş bir yelpazede, en sevilen yemeklerimizden bir seçki de hazırladık. Tadına bir kere bakanın bir daha vazgeçemeyeceği özel marine edilmiş etlerimizden hazırlanan kebaplarımız, çoktan ülke sınırlarını aştı.

Adana’da başlayan lezzet yolcuğumuz, İstanbul’da tüm hızıyla devam ederken yakında Ankara ve İzmir’de de yeni şubelerimiz faaliyetine başlayacak. Yemekten zevk alan, yerken eğlenen bir kültürün ve toplumun parçası olan bizler, yeni şubelerimizin açılışını da siz değerli misafirlerimizle kutlamaktan onur duyacağız. Adana’da başlayan lezzet yolcuğumuz, ülkemizin dört bir yanına ulaşarak devam edecek.

Siz de hem birbirinden güzel yemeklerimizin tadına bakmak, hem de güzel ve nezih bir ortamda eğlenmek, keyifli zaman geçirmek ve yeni tatlar denemek istiyorsanız Haydar Ocakbaşı’na bekliyoruz. Yemek yemeyi zevke dönüştürün.